آموزش سئو

روش ها و ترفندهای افزایش بازدید سایت1 min read

آموزش سئو

با یکی دیگر از مطالب آموزش سئو در خدمت شما همراهان گرامی هستیم. روش ها و ترفندهای افزایش بازدید سایت را در این مطلب برای شما آماده کرده ایم. با وبسایت من وردپرس هستم همراه باشید تا این نکات و ترفندها را یاد بگیرید.

قبل از این که شروع به بیان این نکات کنیم این را بدانید که تمامی این ترفندها به صورت علمی و تجربی ثابت شده هتند و با تکیه بر آن ها می توانید قدم های پیشرفت را محکم و با اطمینان بردارید!

محتوای قوی

داشتن محتوای قوی و منحصر به فرد اصلی ترین کاریست که باید انجام دهید. شما باید مطالب و محتوای مفید و در عین حال منحصر به فرد تولید کنید تا مخاطبان هدفتان را جذب و راضی کنید. اینگونه می توانید علاوه بر کشیدن افراد به سمت وبسایت خودتان، آن ها را در سایت نگه دارید. همچنین در صورتی که کیفیت و نوع مطالب شما مفید و خوب باشد، مسلما کاربر باز هم به سایت شما باز خواهد گشت.

ترفندهای افزایش بازدید سایت

عنوان مناسب

برای سایت و مطالب خود عنوان های جذاب و وسوسه برانگیز انتخاب کنید. وبسایت شما باید عنوان مناسبی داشته باشد که زمینه فعالیتتان را نشان بدهید و همچنین در عین حال جذاب هم باشد. مطالب شما نیز می بایست عناوین جذاب و حتی گاهی مرموز داشته باشند تا کاربران را به سمت خود جذب کنند. به طور کلی سعی کنید با عناوین و توضیحات خلاقانه، اشتیاق کاربران برای مطالعه مطالبتان را برانگیزید!

اشتراک گذاری محتوا

وقتی که محتوای مناسب و جذاب تولید کردید، زمان آن است که شانس دیده شدن آن را افزایش دهید. یکی از اصلی ترین اقدامات در این زمینه، اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی می باشد. این کار علاوه بر آن که برای شما بک لینک به همراه خواهد داشت، منجربه بیشتر دیده شدن سایت و مطالبتان خواهدشد. در واقع هم به صورت مستقیم و هم غیر مستقیم بر روی سئوی سایت شما تاثیر خواهد گذاشت.

بک لینک ها موضوع بسیار مهمی در سئوی سایت هستند که تاثیر چشم گیری در موفقیت سایت شما خواهند داشت. در مطالب آینده درباره آن ها صحبت خواهیم کرد. من وردپرس هستم را دنبال کنید 🙂

بهبود سرعت سایت

سرعت بارگذاریسایت عامل مهمیست که به طور مستقیم و میزان قابل توجهی بر کاربران تاثیر دارد! اگر یک کاربر در هنگام ورود به سایت شما، مجبور باشد زمان زیادی را برای باز شدن صفحات سایت منتظر بماند، به احتمال بیش از ۹۰% سایت را ترک خواهد کرد و تنها ۱۰% امکان دارد که برای دیدن سایت شما صبر کند. اما می توانید از این موضوع مطمئن باشید که دیگر به وبسایتتان باز نخواهد گشت! پس اگر می خواهید کاربران صفحات سایتتان را ببینند و به وبسایت شما باز گردند، سرعت بارگذای سایتتان را بالا ببرید.

خطای ۴۰۴

ارور یا همان خطای ۴۰۴ مربوط به پیدا نشدن محتوا و صفحات می باشد. کاربران از دیدن این صفحه تنفر دارند! اگر می خواهید اثرات منفی ذهنی را از کاربران و مخاطبانتان دور کنید، تمامی خظاهای ۴۰۴ سایتتان را برطرف کنید. همچنین برای مواقعی که کاربر کلمه ای را جستجو می کند ولی چنین محتوایی در سایتتان وجود ندارد، یک صفحه زیبا و کارآمد را طراحی کنید. با این کار تاثیر ذهنی مثبتی بر کاربر خواهید گذاشت و همچنین می توانید او را به سایر بخش های وبسایت منتقل کنید.

هرگز این فرصت را از دست ندهید!

 

در اینجا این مطلب با عنوان روش ها و ترفندهای افزایش بازدید سایت به پایان رسید. من وردپرس هستم امیدوارست که این مطلب برای شما مفید بوده باشد تا بتوانید قدم مثبتی برای وبسایتتان بردارید. جهت مطالعه سایر مقالات آموزش سئو به صفحه مربوط به آن مراجعه کنید.

وقت بخیر!

روش ها و ترفندهای افزایش بازدید سایت
  • روش ها و ترفندهای افزایش بازدید سایت
  • خطای 404
5

دیدگاه خود را ثبت کنید