افزونه رایگان وردپرسافزونه سئو

معرفی افزونه یواست Yoast برای وردپرس1 min read

افزونه رایگان وردپرس

با یکی دیگر از مقالات افزونه رایگان وردپرس خدمت شما عزیزان هستیم، که عنوانش هست معرفی افزونه یواست Yoast برای وردپرس که در این مطلب برای شما آماده کرده ایم. اگر به دنبال سئوی مطالب و صفحات سایتتان هستید، این افزونه را از دست ندهید. تقریبا تمامی مدیران سایت های وردپرس این افزونه را می شناسند. در این مطلبی از وبسایت من وردپرس هستم می خواهیم جزئیات و ویژگی های این افزونه را برای شما شرح دهیم. با ما همراه باشید.

ویژگی های افزونه یواست Yoast برای وردپرس

افزونه های مختلفی برای سئوی مطالب وجود دارند که هرکدام از آن ها ویژگی ها و نقاط ضعف و قدرت خاص خودشان را دارند. در مجموع و از دیدگاه اکثریت کارشناسان، یواست Yoast بهترین افزونه سئو برای وردپرس می باشد. با استفاده از yoast شما می توانید تمامی موارد مربوط به سئوی مطالب را بررسی کنید و بهبود ببخشید.تا به اینجای کار تنها یک توضیح کلی از کاربر یواست به شما داده ایم! حالا وقت آن است که با جزئیات بیشتری این پلاگین را مورد بررسی قرار دهیم.

چگالی مناسب و استفاده درست از کلمه کلیدی

چگالی کلمه کلیدی شما باید برای هر مطلب درست و به اندازه باشد! اگر خیلی کم از آن کلمه استفاده کنید، ارتباط مطلب و کلمه کلیدی شما کم خواهد شد و اگر بی از حد از آن استفاده کنید، منجر به خسته شدن کاربر خواهد شد. البته که کم و زیاد بودن چگالی کلمه کلیدی در مطلب به طور مستقیم توسط گوگل تشخیص داده می شود و از این نظر نیز موثر است. افزونه یواست چگالی کلمه کلیدی شما را محاسبه و بررسی می کند و به شما می گویدکه باید آن را بیشتر و یا کمنر مورد استفاده قرار دهید!

افزونه یواست Yoast برای وردپرس

بررسی تصاویر و لینک ها

تصاویر و لینک های داخلی و خارجی هر نوشته باید تعداد و کیفیت مشخصی داشته باشند! yoast این موارد را بررسی و تحلیل می کند و نتیجه آن را به شما اطلاع می دهد. ویژگی alt تصاویر نیز از دیگر مواردیست که برای عکس های هر نوشته باید رعایت شود . این افزونه در این باره هم هوشمند است. به طور کلی برای تصاویر و لینک های مطالبتان می توانید به این پلاگین اعتماد کنید تا تمامی موارد مربوط به آن ها را برای شما بررسی و تحلیل کند.

نکات و قوانین مربوط به نگارش متن

افزونه یواست مواردی مانند قرار گرفتن کلمه کلیدی در ابتدای توضیحات متا، در ابتدای پاراگراف اول و همچنین استفاده از کلمه کلیدی در تگ های H1 و H2 و H3 را نیز مورد بررسی قرار می دهد. از طرفی دیگر خوانایی متن به طور مستقیم روی کاربران تاثیر می گذارد. یواست این مورد را هم بررسی می کند و نتیجه آن را در اختیارتان قرار خواهد داد. پیشنهادهای مفید و کاربردی یواست برای بهبود خوانایی و سئوی کلمه کلیدی و تن را جدی بگیرید، در سرنوشت و موفقیت مطالب و سایت شما بسیار تاثیر خواهد گذاشت!

در اینجا این مطلب از وبسایت من وردپرس هستم ، با عنوان معرفی افزونه یواست Yoast برای وردپرس به پایان رسید. امیدواریم این معرفی و تحلیل برای شما مفید و کارآمد بوده باشد. برای مطالعه مطالب بیشتر درباره افزونه های بهینه سازی، می توانید به صفحه مربوط به افزونه سئو مراجعه کنید. و هم چنین میتوانید به مقالات افزونه رایگان وردپرس یه سری بزنید!

موفق باشید.

معرفی افزونه یواست Yoast برای وردپرس
  • ویژگی های افزونه یواست Yoast برای وردپرس
  • معرفی افزونه یواست Yoast برای وردپرس
  • چگالی مناسب و استفاده درست از کلمه کلیدی
  • بررسی تصاویر و لینک ها
  • نکات و قوانین مربوط به نگارش متن
5

دیدگاه خود را ثبت کنید