آموزش سئو

بررسی عملکرد و بازدهی محتوای سایت1 min read

آموزش سئو

با یکی دیگر از مجموعه مطالب آموزش سئو در خدمت شما همراهان گرامی هستیم. بررسی عملکرد و بازدهی محتوای سایت را در این مطلب مورد بجث قرار می دهیم. اقدامی که شما باید انجام دهید تا درستی و کارآمدی مسیرتان را تشخیص دهید.

در ابتدا و در یک بیان ساده باید بگوییم که محتوای سایت باید مرتبط، جذاب، بهینه و نتیجه بخش باشند. در صورتی که محتوای شما این ویژگی ها را نداشته باشند باید در مسیر کارتان تجدید نظر کنید. من وردپرس هستم را دنبال کنید تا شما را با این معیارها و ملاک ها آشنا کنیم.

ویژگی های محتوای مناسب و عملکرد و بازدهی محتوای سایت

در سال های گذشته اقدامات و معیارهای بی ارزشی در بازار تولید محتوا جا باز کرده اند! بسیاری از این معیارها اهمیت چندانی ندارند و افراد زیادی به اشتباه خودشان را درگیر این چارچوب های غلط کرده اند! از طرفی متر و معیارهای اشتباهی برای بررسی عملکرد و بازدهی محتوای سایت نیز وجود دانرد که شما نباید خودتان را درگیر آن ها کنید. در کل در هنگام تولید و بررسی عملکرد محتوای سایت باید به موارد زیر توجه کرد:

  • مفید و کاربر پسند بودن محتوا
  • انتشار محتوا در روزها و ساعت های مناسب
  • استفاده از جذابیت های جانبی برای جذب کاربر
  • بررسی میزان تاثیر محتوا بر نرخ فروش و یا سود
  • بررسی تاثیر محتوا بر میزان محبوبیت اجتماعی
  • بررسی نقاط ضعف و قوت محتوا به منظور بهبود آن

این ها مواردی هستند که در هنگام تولید و بررسی عملکرد و بازدهی محتوای سایت باید به آن ها توجه شود.

بسیاری از افراد و حتی کارشناسان به دنبال معیارهایبیارزش می روند! به طور مثال، میزان بازدید سایت و محتوا دارای اهمیت است اما تا زمانی که این بازدیدها منجر به بالا رفتن فروش یا سود شما نشوند هیچ فایده ای نخواهند داشت.

بررسی عملکرد و بازدهی محتوای سایت

شما می توانید از ابزارهای بررسی و تحلیل مختلف استفاده کنید. با استفاده از ابزارهای هوشمند می توانید تحلیل و بررسی دقیق تری از عملکرد محتوای سایت خود داشته باشید. ابزارهایی مانند گوگل آنالیتیکس می توانند وبسایت و محتوای وبسایت شما را به خوبی مورد تحلیل بررسی قرار دهند. وقتی که شما آمار و اطلاعات دقیقی از محتوا و بازدهی آن داشته باشید می توانید با تمرکز بیشتر بر روی آن، فاصله خود با موفقیت را کم کنید!

سعی کنید مواردی که کاربران را بیشتر سر ذوق و اشتیاق آورده است را پیدا کنید و بیشتر به آن ها بپردازید. اینگونه می توانید کطالب و وبسایتی کاربر پسند داشته باشید که همین باعث موفقیتتان خواهد شد.

در اینجا این مطلب از وبسایت من وردپرس هستم ، با عنوان بررسی عملکرد و بازدهی محتوای سایت به پایان رسید. امیدواریم این معرفی و تحلیل برای شما مفید و کارآمد بوده باشد. جهت مطالعه سایر مقالات آموزش سئو به صفحه مربوط به آن مراجعه کنید. همچنین میتوانید به مقالات افزونه رایگان وردپرس سری بزنید!

بررسی عملکرد و بازدهی محتوای سایت
  • بررسی عملکرد و بازدهی محتوای سایت
5

دیدگاه خود را ثبت کنید