آموزش وردپرسافزونه رایگان وردپرسافزونه کاربردی

نمایش آخرین مطالب منتشر شده در وردپرس1 min read

نمایش آخرین مطالب منتشر شده در وردپرس

نمایش آخرین مطالب منتشر شده در وردپرس

سلام دوستان عزیز با مقاله نمایش آخرین مطالب منتشر شده در وردپرس در دسته آموزش وردپرس خدمت شما عزیزان هستم و در این مقاله قصد دارم تا طریقه نمایش آخرین مطالب منتشر شده در وردپرس رو بهتون آموزش بدم و شماه هم بتوانید بدون استفاده از افزونه آخرین مطالب منتشر شده رو  در سایدبار یا هر جای دیگر قالب و سایت نمایش دهید پس با من همراه باشید.

نمایش آخرین مطالب منتشر شده در وردپرس

مقاله پیشنهادی ماتغییر نام کاربری در وردپرس و چگونگی انجام آن

نمایش آخرین مطالب منتشر شده در وردپرس بدون افزونه

برای این کار ۲ روش وجود دارد یکی با استفاده از کد و دیگری با استفاده از افزونه، سعی کردیم از هم از افزونه استفاده کنید و هم از افزونه استفاده نکنیم و با استفاده از کد مطالب جدید رو نمایش دهیم برای این کار ابتدا از فایل functions.php یک کپی تهیه کنید تا بعد بتوانید هنگام بروز مشکل از این کپی استفاده کنید. برای اینکار ابتدا کد زیر رو به فایل functions.php اضافه کنید و فایل رو ذخیره کنید :

بعدش از کد زیر میتوانید در قالب استفاده کنید :

همچنین میتوانید از کد کوتاه یا همون شورتکد هم در نوشته ها و برگه های وردپرس استفاده کنید که این کد کوتاه در پایین آمده است و میتوانید استفاده کنید :

مقاله پیشنهادی : طریقه ریدایرکت کردن صفحه در وردپرس

نمایش آخرین مطالب منتشر شده در وردپرس با افزونه

در این قسمت در مرحله اول افزونه Display Posts Shortcode را نصب و فعال کنید، پس از فعال سازی افزونه، نیاز به پیکربندی تنظیمات نیست، فقط وارد ابزارک‌ها شده و ابزارک افزونه را در بخش دلخواه خود قرار دهید.

نمایش آخرین مطالب منتشر شده در وردپرس

Display Posts Shortcode یکی از بهترین افزونه های وردپرس است که می توانید با نصب آن لیست پستهای که تازه در سایت خود منتشر کرده اید را نمایش دهید.

سپس، اگر می خواهید از ویدجت متن پیش فرض وردپرس استفاده کنید، وارد بخش نمایش » ویرایشگر شوید. و کد زیر را در فایل functions.php قالب خود اضافه و ذخیره نمایید. حال سایت را اجرا کنید و از لیست پستهای اخیری که در سایت منتشر کردید لذت ببرید.

موفق باشید.

نمایش آخرین مطالب منتشر شده در وردپرس
  • نمایش آخرین مطالب منتشر شده در وردپرس با افزونه
  • نمایش آخرین مطالب منتشر شده در وردپرس بدون افزونه
5

دیدگاه خود را ثبت کنید