آموزش وردپرس

Nofollow کردن لینک ها در دیدگاه های وردپرس1 min read

آموزش وردپرس

یکی بخش های مهم آموزش وردپرس Nofollow کردن لینک ها در دیدگاه های وردپرس است که به نظر من باید بعد نصب وردپرس این کار رو انجام بدید. دیدگاه ها یکی از مهم ترین قسمت های یک سایت می باشند که امکان اشتراک گذاری نظرات در سایت های وردپرسی را می دهد و امکان بهبود سایت از طریق نظرات، انتقادات و پیشنهادات کاربران را نیز فراهم می سازد.

قسمت دیدگاه های وردپرس یک مزیت بسیار عالی به حساب می آید و پیشنهاد می کنیم امکان اشتراک گذاری نظرات در سایت خود را فعال نمایید. یکی از مواردی که در فرم دیدگاه ها قابل مشاهده است، نام کاربران نظر دهنده ، ایمیل و لینک در وردپرس می باشد که این لینک ها اگر به صورت Follow باشند ممکن است برای سایت شما اثرات منفی داشته باشند و مشکلاتی را برای شما از نظر موتور های جستجو به وجود آورند؛ پیشنهاد ما غیر فعال سازی لینک ها یا Nofollow نمودن آنها می باشد تا مشکلی گریبان گیر سایت شما نشود.

در این قسمت از آموزش وردپرس قصد داریم تا راه و روش Nofollow کردن لینک ها در دیدگاه های وردپرس رو بهتون آموزش بدیم تا از شر این مشکل بزرگ رها شوید.

Nofollow کردن لینک ها در دیدگاه های وردپرس

Nofollow کردن لینک ها در دیدگاه های وردپرس با کد

در این بخش قصد معرفی قطعه کدی برای وردپرس را داریم که توسط آن قادر به غیرفعال سازی لینک ها در بخش دیدگاه های سایت وردپرسی خود خواهید بود. برای غیرفعال سازی آنها کد زیر را در پایان Function.php قالب خود قرار دهید:

در پایان و پس از افزودن کد، عبارت ؟> را نیز به آن اضافه نمایید. با قرار گیری کد بالا در توابع قالب خود می توانید لینک های بخش نظرات سایت خود را غیرفعال نمایید.

نتیجه گیری

لینک ها یکی از عناصر بخش نظرات وردپرس می باشند که اهمیت زیادی دارند ولی در برخی مواقع نیاز به غیرفعال سازی آنها می باشد که در این مطلب اقدام به آموزش غیرفعال سازی لینک ها در دیدگاه های وردپرس نمودیم.

Nofollow کردن لینک ها در دیدگاه های وردپرس
  • Nofollow کردن لینک ها
  • Nofollow کردن لینک ها در دیدگاه های وردپرس
  • Nofollow کردن لینک ها در دیدگاه های وردپرس با کد
5

دیدگاه خود را ثبت کنید