آموزش وردپرس

آموزش ورود به پنل مدیریت وردپرس برای نخستین بار1 min read

آموزش وردپرس

با یکی دیگر از مقالات آموزش وردپرس خدمت عزیزان هستیم که عنوانش هست آموزش ورود به پنل مدیریت وردپرس برای نخستین بار، امروزه با توجه به گسترش روز افزون استفاده از اینترنت و همچنین کسب و کار های اینترنتی بسیاری از افراد مایلند تا برای خود و یا کسب و کارشان وب سایتی تاسیس و از فرصت هایی که دنیای وب در اختیار آنها قرار میدهد استفاده نمایند.

آموزش ورود به پنل مدیریت وردپرس

با توجه به اینکه طراحی سایت هزینه ی بسیار بالایی داشته و طراحی یک سایت شرکتی و یا طراحی سایت فروشگاهی هزینه ای تا حتی چند میلیون تومان را برای مالک آن در بر خواهد داشت برای بسیاری از افراد این مقدار هزینه صرفه اقتصادی نداشته و بیشتر به دنبال راهی برای کاهش هزینه های طراحی سایت خود هستند. یکی از روش هایی که میتوان به کمک آن طراحی سایت ارزان را انجام داد استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس می باشد. با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس در صورتی که هاست و دامین سایت خود را از قبل آماده کرده باشید می توانید به صورت رایگان وب سایت وردپرسی خود را راه اندازی نمایید.

بسیاری از افرادی که برای اولین بار سیستم مدیریت محتوای وردپرس را نصب می کنند با این مشکل مواجه میشوند که نمیدانند از چه طریقی می بایست وارد پنل وردپرس شد. امروز در من یک وردپرس هستم با شما هستیم تا به شما طریقه ورود به پنل وردپرس برای اولین بار را آموزش دهیم تا برای دفعات بعد که قصد ورود به پنل مدیریت وردپرس را داشتید با مشکلی رو به رو نشوید. تا انتها همراه ما باشید.

ورود به پنل مدیریت وردپرس

پس از اینکه نسبت به نصب وردپرس بر روی هاست و دامین مورد نظر خود اقدام نمودید با پیامی مبنی بر موفقیت آمیز بودن نصب وردپرس مواجه میشوید. پس از نصب شما میتوانید به راحتی با سرچ مسیر ورود به پنل وب سایت خود نسبت به ورود به پنل مدیریت وردپرس اقدام نمایید. آدرس پنل وردپرس به صورت پیشفرض در مسیر زیر قرار دارد:

http://yourdomain.com/wp-admin

 

 

 

 

با جایگزین نمودن آدرس وب سایت خود به جای yourdomain.com و سپس سرچ آن در مرورگر خود به صفحه ورودی پنل مدیریت وردپرس سایت خود منتقل میشوید که در آن میتوانید یوزرنیم و پسوردی که در هنگام نصب وردپرس در نظر گرفته اید را در آن وارد نموده تا پنل وردپرس برای شما باز شود.

 

 

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید پنل مدیریت وردپرس سایت شما در اختیارتان قرار دارد و میتوانید تنظیمات و تغییرات و ورود اطلاعات سایت خود را از همین لحظه آغاز کنید اما بهتر است قبل از شروع به کار با سایت ابتدا آدرس ورود به پنل مدیریت وردپرس را تغییر دهید تا سایر افراد نتوانند مسیر ورود به پنل وب سایت شما را تشخیص داده و به این ترتیب اولین گام اساسی در جهت امنیت وب سایت خود را بردارید.

برای تغییر مسیر ورود به پنل مدیریت وردپرس می بایست از افزونه ی Rename wp-login.php که به همین منظور طراحی شده است استفاده نمایید. همچنین در صورتی که مایلید تا صفحه ورود به پنل وردپرس خود را از این ظاهر ساده و یکنواخت همیشگی خارج نموده و یک صفحه ورود گرافیکی برای خود داشته باشید می توانید از افزونه ی Custom Login به همین منظور استفاده نمایید. در مقالات بعدی من یک وردپرس هستم به طور کامل در رابطه با طریقه عوض کردن مسیر ورود پرس و همچنین طریقه تعویض صفحه ورود وردپرس برای شما بیشتر توضیح خواهیم داد.

از دیگر مقالات آموزش وردپرس دیدن فرمایید.

آموزش ورود به پنل مدیریت وردپرس برای نخستین بار
  • آموزش ورود به پنل مدیریت وردپرس برای نخستین بار
  • آموزش وردپرس
  • ورود به پنل مدیریت وردپرس
5

دیدگاه خود را ثبت کنید

محمد زیار
محمد زیار هستم متولد 1376، حدودا هشت سالی هست که در زمینه وب و تولید محتوا مشغول به کار هستم، طی 4 سال گذشته با چندین شرکت طراحی سایت و برندینگ به صورت حضوری همکاری داشته و دارم، هدفم افزایش سطح معلومات عمومیم و تقویت قدرت تولید محتوا و سئو خودم هست برای ارائه محتوای باکیفیت بالاتر و مطلوب تر، امیدوارم از مطالبی که در من وردپرس هستم قرار میدم نهایت استفاده ارو ببرید.