افزونه رایگان وردپرسافزونه کاربری

حذف شدن Underline و Justify از ویرایشگر وردپرس1 min read

با یکی دیگر از مقالات افزونه رایگان وردپرس خدمت شما هستیم که عنوانش هست حذف شدن Underline و Justify از ویرایشگر وردپرس، اگر شما هم از آن دسته از مدیران وب سایتهایی هستید که وب سایت خود را با سیستم مدیریت محتوای وردپرس راه اندازی کرده اید و از ورژن های قبلی این سیستم مدیریت محتوای محبوب آنرا به ۴٫۷ ارتقا داده اید مطمئنا با تغییرات ملموسی که در این سیستم به وجود آمده است رو به رو شده اید. یکی از اصلی ترین تغییراتی که مطمئنا از رخ دادن آن متعجب شده اید حذف شدن Underline و Justify از ویرایشگر وردپرس بوده است.

حذف شدن Underline و Justify از ویرایشگر وردپرس

در ورژن ۴٫۷ دیگر خبری از Underline و Justify در حالت عادی نخواهد بود و هیچ توضیحی نیز از جانب برنامه نویسان و توسعه دهندگان وردپرس برای درک موضوع حذف شدن Underline و Justify از ویرایشگر وردپرس توسط استفاده کنندگان آن داده نشده است، این در حالی است که بسیاری از مدیران وب سایت ها و مسئولین ورود اطلاعات وب سایت ها برای زیبا سازی متن های وب سایت خود از این دو قابلیت موجود در ویرایشگر وردپرس استفاده میکردند و حذف شدن Underline و Justify از ویرایشگر وردپرس تاثیر بسیار زیادی در زیبایی نوشته آنها و کاربر پسندی آن ایجاد نموده است. اگر شما نیز جز این دسته از مدیران می باشید و مایلید تا از justify  و underline همچنان در ویرایشگر خود استفاده نمایید پیشنهاد میکنیم تا انتها با ما در من یک وردپرس هستم همراه باشید تا راه هایی را برای بازگرداندن این دو قابلیت به ویرایشگر وردپرس پیش پای شما قرار دهیم.

 

نصب افزونه Re-add text underline and justify

 

اولین و بهترین راه برای حل بسیاری از مشکلاتی که در وردپرس با آنها رو به رو میشوید نصب افزونه می باشد. میتوان گفت تقریبا برای همه ی مشکلات ساختاری که ممکن است برای وردپرس شما پیش آید حداقل یک افزونه تهیه شده است که شما میتوانید با نصب آن بر روی وردپرس خود مشکل خود را حل نمایید. برای حل مشکل حذف شدن Underline و Justify از ویرایشگر وردپرس نیز توسعه دهندگان این سیستم مدیریت محتوا افزونه ی Re-add text underline and justify را برای شما در نظر گرفته اند که میتوانید آنرا به راحتی از مخزن افزونه های وردپرس موجود در پنل وب سایت خود دانلود و نصب نمایید.

پس از نصب افزونه Re-add text underline and justify می بایست از بخش تنظیمات به قسمت نوشتن مراجعه نموده و در آنجا بر روی گزینه ی editor style  که به تازگی به آن اضافه شده است کلیک نمایید تا وارد تنظیمات افزونه ی add text underline and justify  شوید. این افزونه دارای بخش های ساده ای می باشد که شما میتوانید با تنظیمات هر یک از آنها افزونه را مطابق خواسته خود سفارشی سازی نمایید.  در ادامه در رابطه با تنظیمات افزونه ی Re-add text underline and justify بیشتر توضیح خواهیم داد.

Re-add underline & justify buttons : شما با انتخاب این گزینه میتوانید دکمه های Underline و Justify را به سطر دوم ویرایشگر وردپرس خود بازگردانید.

Re-add underline & justify + rearrange : با انتخاب این گزینه هر دو بخش Underline و Justify به قسمت مربوط به خود در ویرایشگر وردپرس که از آنجا حذف شده اند بازگردانده میشوند.

Re-add justify only : انتخاب این گزینه تنها دکمه ی justify را برای شما اضافه خواهد نمود.

Default – without underline & justify buttons : انتخاب این گزینه هیچ یک از ابزار های حذف شده را به شما نشان نمیدهد.

پس از آنکه گزینه مورد نظر خود را انتخاب نموده اید می بایست تنظیمات افزونه را ذخیره نمایید و پس از آن وارد بخش افزودن نوشته ی پنل خود شوید، خواهید دید که دکمه های مربوط به Underline و Justify به سر جای خود بازگشته و میتوانید همچون گذشته به جهت قرار دادن خط در زیر کلمات و همچنین تنظیم ابتدا و انتهای خط از آن ها کمک بگیرید.پ

 

 

استفاده از کلیدهای میانبر در ویرایشگر وردپرس

وردپرس برای راحتی کار بیشتر وبمستران کلید های میانبری را درنظر گرفته است که شما میتوانید با نگهداشتن آنها تغییرات مد نظر خود را بر روی نوشته بدون استفاده از امکانات ویرایشگر انجام دهید. به همینظور میتوانید از کلید های ترکیبی که برای Underline و Justify در نظر گرفته شده است استفاده نمایید. در انتها دکمه های میانبری که برای این منظور در نظر گرفته شده اند را خواهید دید.

Shift+Alt+J: متن انتخابی شما را ترازبندی می کند.

Ctrl+U: زیر متن انتخابی شما خط می کشد.

موفق باشید.

همچنین میتونید از دیگر مقالات افزونه رایگان وردپرس دیدن فرمایید.

حذف شدن Underline و Justify از ویرایشگر وردپرس
  • حذف شدن Underline و Justify از ویرایشگر وردپرس
  • نصب افزونه Re-add text underline and justify
  • افزونه Re-add text underline and justify
  • استفاده از کلیدهای میانبر در ویرایشگر وردپرس
5

دیدگاه خود را ثبت کنید

محمد زیار
محمد زیار هستم متولد 1376، حدودا هشت سالی هست که در زمینه وب و تولید محتوا مشغول به کار هستم، طی 4 سال گذشته با چندین شرکت طراحی سایت و برندینگ به صورت حضوری همکاری داشته و دارم، هدفم افزایش سطح معلومات عمومیم و تقویت قدرت تولید محتوا و سئو خودم هست برای ارائه محتوای باکیفیت بالاتر و مطلوب تر، امیدوارم از مطالبی که در من وردپرس هستم قرار میدم نهایت استفاده ارو ببرید.