آموزش وردپرس

حذف دسته جمعی تمامی دیدگاه های وردپرس1 min read

حذف دسته جمعی تمامی دیدگاه های وردپرس

حذف دسته جمعی تمامی دیدگاه های وردپرس

با مقاله حذف دسته جمعی تمامی دیدگاه های وردپرس از سری مقالات آموزش وردپرس خدمت شما عزیزان هستم، در این مقاله میخوام بهتون بگم که چطور دیدگاه های وردپرس رو به صورت دسته جمعی حذف بکنید، البته در این آموزش از چندین روش استفاده کرده ام و شما هم میتوانید از روشهای دلخواه اقدام به حذف دیدگاه های وردپرس نمایید پس در ادامه با من همراه باشید.

مقاله پیشنهادی : آموزش ورود به پنل مدیریت وردپرس برای نخستین بار

در همه سایت ها امکان ایجاد و نوشتن دیدگاه یا نظر وجود دارد و کاربران و بازدیدکنندگان میتوانند هر چقدر که میخواهند نظر بنویسند که حق هر بازدیدکننده ای است تا سوالات خود را در قسمت دیدگاه های وردپرس بپرسد و پاسخ خود را در همان جا دریافت کند که این از نظر فضا شاید فضای زیادی را اشغال کند پس شما میتوانید تمامی دیدگاه های کاربران را با یک کلیک خذف کنید.

حذف دسته جمعی تمامی دیدگاه های وردپرس

حذف دسته جمعی تمامی دیدگاه های وردپرس با افزونه Delete all Comments

در ابتدا Delete all Comments را از مخزن وردپرس دانلود و آن را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی افزونه، گزینه Delete all Comments به منو ابزارها وردپرس اضاف میشود. وارد صفحه تنظیمات افزونه شده، فقط کافیه تیک گزینه Delete all Comments را بزنید و روی دکمه Delete All کلیک کنید. سپس، همه نظرات وردپرس شما از جمله نظرات در انتظار، تأیید شده، هرزنامه و سطل زباله حذف خواهد شد.

حذف دسته جمعی تمامی دیدگاه های وردپرس با phpMyAdmin

در این روش، در ابتدا وارد پنل کاربری هاست خود شوید، سپس روی آیکون phpMyAdmin در قسمت دیتابیس کلیک کنید. دیتابیس سایت خود را انتخاب و در تب Structure به دنبال جداول wp_comments و wp_commentmeta بگردید. آنها را انتخاب کنید، بعد در پایین صفحه روی گزینه With selected کلیک راست کرده و Empty را انتخاب کنید.

سپس یک کادر مبنی بر مطمئن بودن حذف تمامی دیدگاه ها را می بینید، روی yes کلیک کنید.به همین راحتی تمامی دیدگاه وردپرس حذف شدند!

حذف دسته جمعی تمامی دیدگاه های وردپرس با SQL

علاوه بر phpMyAdmin و افزونه Delete all Comments راه دیگری برای حذف دیدگاه ها استفاده از کوئری های SQL هستش که براحتی میتوانید با یک خط کد تمامی دیدگاه ها اعم از تایید شده، اسپم، در انتظار را حذف کنید.

مقاله پیشنهادیرفع خطای نمیتوانید افزونه را حذف کنید

حذف دسته جمعی تمامی دیدگاه های در حال انتظار از طریق SQL

حال در phpMyAdmin روی تب SQL کلیک کنید و خط کد زیر را بنویسید. سپس، تایید کنید و به سرعت دیدگاه های در حال انتظار از این طریق حذف خواهند شد.

حذف دسته جمعی تمامی دیدگاه های تایید شده از طریق SQL

در phpMyAdmin، دیتابیس خود را انتخاب و روی تب SQL کلیک کنید و خط کد زیر را بنویسید.

حذف دسته جمعی تمامی دیدگاه های هرزنامه از طریق SQL

در phpMyAdmin، دیتابیس خود را انتخاب و روی تب SQL کلیک کنید و خط کد زیر را بنویسید.

حذف دسته جمعی تمامی دیدگاه های داخل سطل زباله از طریق SQL

در phpMyAdmin، دیتابیس خود را انتخاب و روی تب SQL کلیک کنید و خط کد زیر را بنویسید.

شاد و پیروز باشید.

حذف دسته جمعی تمامی دیدگاه های وردپرس
  • حذف دسته جمعی تمامی دیدگاه های وردپرس
  • افزونه Delete all Comments
  • با phpMyAdmin
  • با SQL
5

3 دیدگاه ها

دیدگاه خود را ثبت کنید