آموزش وردپرسافزونه رایگان وردپرسافزونه کاربردی

تغییر URL ورود وردپرس برای بالا بردن امنیت1 min read

آموزش وردپرس

با یکی دیگر از مقالات آموزش وردپرس در خدمت شما هستیم.تغییر URL ورود وردپرس برای بالا بردن امنیت از اقدامات رایجی است که بسیاری از طراحان و مدیران سایت ها این کار را انجام می دهند تا میزان امنیت سایت را در برابر حملات هکرها و خراب کاران بالا ببرند.

یکی از روش های بالا بردن امنیت سایت وردپرس

همانطور که احتمالا می دانید آدرس ورود در سایت های وردپرس به صورت domain.ir/wp-admin می باشد. همانطور که برای ورود به یک ساختمان باید از درب وارد شوید، برای ورود به سایت های وردپرس باید از طریق URL ورود این کار را انجام دهید. اگر افرادی بخواهند به صورت غیرقانونی وارد سایت شما شوند، مجبور هستند که از این آدرس استفاده کنند! بنابراین یک اقدام مفید برای بالا بردن امنیت سایت وردپرس این است که این URL را تغییر دهید. این اقدام از روش های گوناگونی می تواند انجام شود که ما در این مطلب بهترین آن را به شما معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید تا چگونگی این کار را به شما توضیح دهیم.

بالا بردن امنیت سایت وردپرس

چگونگی تغییر URL ورود در سایت وردپرس

همانطور که در بالا گفتیم، تغییر URL ورود از چند روش مختلف می تواند انجام شود. تغییر این URL از طریق کدنویسی و یا استفاده از افزونه مناسب، بهترین روش هاییست که برای این کار وجود دارند. استفاده از کدنویسی به مهارت و دانش بالایی احتیاج دارد و حتما باید توسط یک فرد حرفه ای انجام شود که ممکن است از شما از عهده آن بر نیایید!

روش دوم، یعنی استفاده از افزونه، یک روش ساده و مطمئن است که می توانید این کار را به انجام برسانید. افزونه های مخصوص این کار وجود دارند و همچنین بسیاری از افزونه های امنیتی این کار را انجام می دهند. در این میان یک افزونه به نام ithemes security که یک افزونه امنیتی برای وردپرس است، می تواند بهترین گزینه برای شما باشد!

افزونه رایگان وردپرس ithemes security امکانات زیادی را در اختیار کاربر قرار می دهد. شما می توانید از طریق این افزونه اقدامات متفاوتی برای بالا بردن امنیت سایت وردپرس خود انجام دهید. تغییر URL ورد نیز به احتی هرچه تمام تر و از بخش امنیت این افزونه قابل انجام است. ithemes security یک افزونه معروف و جهانی می باشد که در مخزن افزونه های وردپرس نیز وجود دارد و شما می توانید به سادگی آن را دانلود و استفاده کنید.

بالا بردن امنیت سایت وردپرس

بسیاری از طراحان و مدیران سایت این افزونه را بهترین ازونه امنیتی برای وردپرس می دانند. همانطور که گفتیم ithemes security امکانات امنیتی زیادی را در اختیار شما قرار می دهد تا به وسیله آن بتوانید امنیت سایت وردپرس خود را تا حد قابل توجهی بالا ببرید. من وردپرس هستم را دنبال کنید چرا که در مطالب بعدی به معرفی امکانات این افزونه و قابلیت های آن خواهیم پرداخت.

همچنین میتوانید از مقالات دیگر آموزش وردپرس دیدن فرمایید.

با ما همراه باشید!

تغییر URL ورود وردپرس برای بالا بردن امنیت
  • تغییر URL ورود وردپرس برای بالا بردن امنیت
  • چگونگی تغییر URL ورود در سایت وردپرس
  • آموزش وردپرس
  • افزونه رایگان وردپرس
5

دیدگاه خود را ثبت کنید